Fipool Skimmer Panel Havuz

İstenilen büyüklükte Havuz yapma imkanı sağlar , çocuk Havuzundan villa havuzlarına,yarı olimpik havuzdan olimpik havuzlara ve daha büyük serbest ölçüde Havuz yapma imkanı sağlar.

FIPOOL DERİNLİK
Derinlik konusun da hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır.60cm lik 90 cm lik çocuk havuzlarından, 1.5 m den 2 – 2,40 m kadar her derinlikte Havuz yapımı mümkündür.Ayrıca özel üretim ile istenilen özel ölçülerde yapılabilmektedir.

FIPOOL ÇALIŞMA PRENSİBİ

Fipool ile ister taşmalı ister skimmerli havuz sistemi yapmak mümkün. Size form serbestliği tanır istediğiniz dizaynda üretim yapılabilme imkanı verir ,hayallerinizde ki Havuza istediğiniz modelde sahip olabilme imkanı sağlar.

FIPOOL DAYANIKLILIK

Bu modern malzeme,İNŞAAT SEKTÖRÜ için geliştirilmiş ve sadece mümkün olan en yüksek dayanıklılığı sağlamakla kalmaz aynı zamanda yüksek düzey korozyon direncini de sunar.Sistem deprem ülkesi olan bir ülkede uzun yıllar hiç problemsiz Havuz keyfini sunar.Bunu da size 10 yıl garanti vererek iddiasını ortaya koyar.Prefabrik Havuz sisteminin getirdiği İŞÇİLİK ,YAPIM SÜRESİ,HİJYEN ve KALİTE göz önüne alındığında , klasik betonarme perdeli havuza nazaran daha % 50 ucuzdur.