tasmali1

Fipool Taşmalı Panel Havuz

İstenilen büyüklükte havuz yapma imkanı sağlar , çocuk havuzundan villa Havuzlarına,yarı olimpik havuzdan olimpik havuzlara ve daha büyük serbest ölçüde Havuz yapma imkanı sağlar.

FIPOOL DERİNLİK

Derinlik konusun da hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır.60cm lik 90 cm lik çocuk havuzlarından, 1.5 m den 2 – 2,40 m kadar her derinlikte Havuz yapımı mümkündür.Ayrıca özel üretim ile istenilen özel ölçülerde yapılabilmektedir.

FIPOOL FORM

Size form serbestliği tanır istediğiniz dizaynda üretim yapılabilme imkanı verir ,hayallerinizde ki Havuza istediğiniz modelde sahip olabilme imkanı sağlar. Bu modern malzeme,İNŞAAT SEKTÖRÜ için geliştirlmiş ve sadece mümkün olan en yüksek dayanıklılığı sağlamakla kalmaz aynı zamanda yüksek düzey korozyon direncini de sunar.

pool

Özel Projeli Havuzlar

İstediğiniz Özelliklere ait havuz yapımı

Özel projeli Havuzlar

Malzemesinden Kalitesine, boyutundan su seviyesine kadar bir çok özel havuzu siz seçin biz yapalım

İstenilen özelliklikte havuz üretimimiz vardır

Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet veren sermedhavuz özel üretimli havuzlar sayesinde size özel havuz geliştirme konusunda uzman bir firmadır.

maldiv

Maldive Hazır Çelik Havuz

Paslanmaz Inox Yapı için kimyasal işleme tabi tutulmuş çelik plaka ile son derece sağlam

Depremden ve Yer hareketlerinden kesinlikle etkilenmez

Anti U.V yüksek resiztanslı anti fouling 75-80/100 destek malzemeli tek parça liner (eksiz,yerinde yağıştırma değil) sayesinde kesin sızdırmazlık sağlar

Depremden ve Yer hareketlerinden kesinlikle etkilenmez

1,50 m standart derinlikleri ile hem yüzmeye hemde tüm aile fertlerinin Havuzkeyfini yaşaması için en uygun havuzlardır.